Вивезення твердих побутових відходів Київ та Київська область

ТОВ «ЕКОВТОР-ТРАНС» надає якісні послуги з вивезення твердих побутових відходів, купує та реалізує вторинну сировину, здійснює продаж та обслуговування сміттєвих контейнерів та сміттєвих баків для ТПВ в межах міста Києва та Київської області.

Професійні знання й багатий досвід в області збору, вивезення, сортування та переробки сміття дозволяють нам вирішувати будь-які завдання в даній сфері. Компанія ЕКОВТОР-ТРАНС бере активну участь в тендерах і працює офіційно при наявності всієї необхідної дозвільної документації.

Робота «ЕКОВТОР-ТРАНС» відрізняється якістю послуг, своєчасним вивезенням відходів з метою недопущення антисанітарного стану на територіях накопичення відходів.

У компанії працюють кваліфіковані фахівці, вся робота ґрунтується на індивідуальному підході до кожного клієнта. Сучасний автопарк та професіоналізм персоналу дають можливість надавати послуги з вивезення сміття якісно і за прийнятними цінами.

Пропонуємо вам для старту вигідного співробітництва оформити заявку на вивезення твердих побутових відходів. Для цього необхідно зателефонувати нам на номер (044) 285-33-06 або відправити запит електронною поштою. Наші менеджери подбають про зменшення Ваших часових та грошових витрат, допоможуть прийняти рішення й визначитися з видом та кількістю сміттєзбірників, розроблять оптимальний для Вас графік збору та вивезення побутових відходів. У вас буде можливість придбати контейнер у власність або орендувати необхідне обладнання.

Щоб привести об'єкт в порядок, видаливши всі зайві матеріали або перевезти габаритну техніку на іншу адресу, краще скористатися послугами професіоналів. Ми допоможемо заощадити ваш час і оперативно видалити будь-який вид будівельних відходів, побутову техніку або меблі з дому, організувати вивезення твердих побутових відходів в Києві та Київській області. Немає ніякої необхідності самостійно шукати машину, вантажників і точку утилізації сміття. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте повний спектр необхідних послуг з вивезення будівельного сміття за прийнятну вартість. Ціна буде залежати від вашого місця розташування, габаритів і характеру вантажу, сміття, а також наявності необхідності його окремої навантаження нашими співробітниками. Щоб попередньо розрахувати точну вартість послуг у вашій конкретній ситуації, зв'яжіться з нами по телефону або електронній пошті. Команда ЕКОВТОР-ТРАНС з радістю вас проконсультує і, з огляду на всі деталі, допоможе підібрати оптимальний варіант вирішення проблеми. Наші співробітники - висококласні фахівці з великим досвідом. Вони вміють працювати акуратно і злагоджено, вміло користуються технічною базою підприємства і виконують все в строк. Для вашого комфорту, у нас можна орендувати на час будівництва або купити для постійної експлуатації контейнери і баки для сміття.

«ЕКОВТОР-ТРАНС» - це якість послуг, помірні тарифи, своєчасність вивезення сміття
з метою недопущення антисанітарного стану на територіях накопичення відходів.

 

Вивезення сміття Київ тарифи

Тарифи на вивезення сміття

 

Щоб дізнатися про тарифи та замовити вивезення сміття в Києві,

зв'яжіться з нашим менеджером:

Тел: 044 333 49 04

E-mail: ekovtor-trans@ukr.net