Вивезення твердих побутових відходів Київ та Київська область

ТОВ «ЕКОВТОР-ТРАНС» надає якісні послуги з вивезення твердих побутових відходів, купує та реалізує вторинну сировину, здійснює продаж та обслуговування сміттєвих контейнерів та сміттєвих баків для ТПВ в межах міста Києва та Київської області.

Професійні знання й багатий досвід в області збору, вивезення, сортування та переробки сміття дозволяють нам вирішувати будь-які завдання в даній сфері. Компанія ЕКОВТОР-ТРАНС бере активну участь в тендерах і працює офіційно при наявності всієї необхідної дозвільної документації.

Робота «ЕКОВТОР-ТРАНС» відрізняється якістю послуг, своєчасним вивезенням відходів з метою недопущення антисанітарного стану на територіях накопичення відходів.

У компанії працюють кваліфіковані фахівці, вся робота ґрунтується на індивідуальному підході до кожного клієнта. Сучасний автопарк та професіоналізм персоналу дають можливість надавати послуги з вивезення сміття якісно і за прийнятними цінами.

Пропонуємо вам для старту вигідного співробітництва оформити заявку на вивезення твердих побутових відходів. Для цього необхідно зателефонувати нам на номер (044) 285-33-06 або відправити запит електронною поштою. Наші менеджери подбають про зменшення Ваших часових та грошових витрат, допоможуть прийняти рішення й визначитися з видом та кількістю сміттєзбірників, розроблять оптимальний для Вас графік збору та вивезення побутових відходів. У вас буде можливість придбати контейнер у власність або орендувати необхідне обладнання.

 

«ЕКОВТОР-ТРАНС» - це якість послуг, помірні тарифи, своєчасність вивезення сміття
з метою недопущення антисанітарного стану на територіях накопичення відходів.

 

Вивезення сміття Київ тарифи

Тарифи на вивезення сміття

 

Щоб дізнатися про тарифи та замовити вивезення сміття в Києві,

зв'яжіться з нашим менеджером:

Тел: 044 333 49 04

E-mail: ekovtor-trans@ukr.net