Головна    Вивезення твердих побутових відходів    Тверді побутові відходи

Тверді побутові відходи

Що таке тверді побутові відходи?

Тверді побутові відходи (ТПВ) складають найбільшу частину відходів споживання. ТПВ це предмети або товари, що втратили споживчі властивості. Склад твердих побутових (комунальних) відходів у містах різноманітний й залежить від сезону та розташування населеного пункту. До основних складових твердих побутових відходів відносяться:

  • папір (газети, офісний папір) і картон (упаковка) - 40% ;
  • харчові (органічні) відходи,скло (склобій), метал (частини технічних приладів та алюмінієві банки), пластик (пакети, посуд, іграшки, електроприлади) - 30% ;
  • дерево та гума (автопокришки) - 20%.
  • текстиль, листя та інші відходи - 10%.

В результаті ферментації органічних речовин у ТПВ утворюється неприємний запах. Багато компонентів містять пожежонебезпечні фракції й можуть самозайматися під впливом високих температур. Подібні фактори посилюють необхідність своєчасного вивезення, переробки та утилізації твердих побутових відходів у населених пунктах для зменшення забруднення довкілля.

Утилізація твердих побутових відходів

Внаслідок швидкого зростання чисельності населення споживання ресурсів також неухильно збільшується. А споживання як відновлюваних, так і невідновлюваних ресурсів супроводжується збільшенням кількості твердих побутових відходів. В результаті зростають сміттєзвалища, збільшується забруднення водойм.

Недостатньо організувати вивезення твердих комунальних відходів без застосування інноваційних способів сміттєпереробки, адже при простому накопиченні сміття на звалищах та полігонах існує ймовірність погіршення вигляду та екологічної ситуації в містах. Ця проблема гостро стоїть і перед Києвом.

Наша компанія постійно впроваджує сучасні способи переробки твердих відходів. Які ж методики застосовуються сьогодні?

Переробка твердих комунальних відходів

Сучасні методи переробки твердих побутових відходів у вторинну сировину є продуктивними та безпечними. Мета переробки ТПВ — дати «друге життя» вже непотрібним речам та матеріалам. Спочатку проводиться сортування відходів з неоднорідної сміттєвої маси. Це дозволяє вибрати зі сміття цінний вміст, наприклад, кольорові та чорні метали, скло, пластмасу, тобто те, що довго розкладається в природних умовах та часто виділяє при цьому небезпечні, отруйні речовини.

Сміттєспалювання або утилізація твердих відходів з допомогою термічної обробки є поширеним й одним з найдешевших методів боротьби зі сміттям.

Утилізація твердих побутових відходів за допомогою захороненняння є найдавнішим і найдешевшим методом. По суті це звичайне закопування гетерогенного сміття в верхньому шарі ґрунту. Для таких захоронень виділяються спеціальні ділянки землі - полігони твердих побутових відходів, які повинні відповідати суворим вимогам в цій галузі.

Компостування - це технологія переробки відходів на основі їх природного розкладання. Компостування широко застосовується для переробки відходів, що мають органічне походження.

Є також відходи, які становлять пряму загрозу для здоров'я людей. Збір та утилізація таких твердих побутових відходів просто необхідні. До небезпечних ТПВ відносяться, наприклад, ртутні лампи та нікель-кадмієві батареї.

 

Утилізація твердих побутових відходів Київ ціни

Вартість утилізації твердих побутових відходів

Щоб дізнатися ціни на утилізацію ТПВ в Києві та Київській області,

зв'яжіться з нашим менеджером:

Тел: 044 333 49 04

E-mail: ekovtor-trans@ukr.net

 

Задати питання