Головна    Сміттєві контейнери    Баки для сміття

Баки для сміття

Один з напрямків діяльності компанії «ЕКОВТОР-ТРАНС» - продаж сміттєвих баків оптом та в роздріб для підприємств та приватних осіб. У нас можна купити сміттєвий бак будь-якого розміру та призначення.

Баки для сміття застосовуються для зберігання різних побутових та харчових відходів. Вони можуть застосовуватися в побуті, на підприємствах громадського харчування, а також в харчовій промисловості. Сміттєві баки з кришкою виробляються з міцного морозостійкого пластику методом лиття під високим тиском. При виробництві застосовується матеріал, який витримує вплив небезпечних хімічних речовин та низькі температури. Перевагами пластика є легкість та міцність. Легкі сміттєві баки мобільні, їх не важко переміщати з місця на місце. Пластикові сміттєві баки міцні, їх можна використовувати протягом тривалого часу. Ще одна незаперечна перевага пластикового сміттєвого бака - ціна. Також баки легко очищати та мити, щоб видалити залишки відходів.

Баки для сміття купити Київ

Щоб купити сміттєвий бак, потрібно лише ознайомитися з асортиментом продукції на нашому сайті, зателефонувати нам на номер 044 333 49 04 та зробити замовлення, що не займе багато часу та зусиль. Наші менеджери завжди готові проконсультувати вас з питань оформлення замовлення, вибору відповідної моделі сміттєвого бака, способів оплати.

Ми доставимо вашу покупку в найкоротші терміни, причому доставка можлива в усі регіони України. Процес покупки сміттєвих баків та контейнерів у ТОВ «ЕКОВТОР-ТРАНС» максимально простий та зручний. Будемо раді бачити вас в числі наших покупців!

Цивілізований збір сміття робить наше життя чистішим та приємнішим. Нехай зручний та красивий сміттєвий бак стане звичною частиною вашого навколишнього пейзажу!

 

 

Сміттєвий бак купити Київ

Сміттєві баки купити Київ

Бак для сміття купити Київ

Пластиковий сміттєвий бак купити Київ

Пластиковий бак для сміття купити Київ

Пластиковий бак для сміття купити Київ Україна

Пластикові сміттєві баки купити Київ

 

 

 

Задати питання