Головна    Вивезення твердих побутових відходів    Вивезення будівельного сміття Київ

Вивезення будівельного сміття Київ

Заміна меблів, ремонт, зведення нового об'єкту — все це тягне за собою як витрати, праця, так і задоволення від результату, нової речі, способу кімнати, квартири, нового об'єкта, але ніколи не потрібно забувати про будівельний або великогабаритне сміття, який неминуче залишиться після таких робіт. Чи не все можна викинути в сміттєвий бак стоїть біля будинку, адже він призначений для харчових відходів, та й деякий великогабаритне сміття просто не буде вміщатися в цю місткість. Кращий вихід в такій ситуації — це замовити вивезення великогабаритного та будівельного сміття від нашої компанії в мішках шидко та якісно.

Вивіз будівельного сміття в мішках

Будівництво або ремонт справа відповідальна, важливо все ретельно прорахувати, виміряти і точно слідувати своїм планом. Так само, важливо врахувати і кількість будівельного сміття, і як від них позбутися. У звичайний сміттєвий бак біля будинку такі відходи не викинути, гіпс, бетон, кам'яна плитка, дерево, елементи опалення і подібний будівельне сміття необхідно викидати в призначених для цього місцях, або здавати на переробку, тому Вам необхідна наша допомога. Ми надамо Вам необхідні послуги вивезення будівельного сміття. Наша команда фахівців в найкоротші терміни зробить вивезення будівельного сміття з Вашого об'єкту.

Вивезення будівельного сміття великогабаритного

Ви купили нові меблі, а стару подіти нікуди? Під парадним не залишити, в контейнер не викинути, адже вона просто не поміститься. Поставити поруч заборонено законом, та й не красиво стосовно жителів Вашого будинку, двору чи вулиці. Таке сміття потрібно вивозити на спеціально відведені місця, але не кожен має автомобілем, тим більше що може дозволити перевозити такі речі як, наприклад, ліжко або шафа. Що ж робити, де шукати вихід?

Замовити вивезення великогабаритного та будівельного сміття мішками в Києві

Компанія ЕКОВТОР-ТРАНС займається такими видами послуг як:

 • вивіз будівельного сміття мішками;
 • вивезення будівельних відходів мішками;
 • вивезення не побутового сміття мішками;
 • вивезення бій цегли мішками;
 • вивезення уламки цегли мішками;
 • вивезення відходи цегли мішками;
 • вивезення відходи штукатурки мішками;
 • вивезення бій штукатурки мішками;
 • вивезення відходи шпаклівки мішками;
 • вивезення бій шпаклівки мішками;
 • вивезення бій газоблоків мішками;
 • вивезення уламки газоблоків мішками;
 • вивезення бій піноблоків мішками;
 • вивезення уламки піноблоків мішками.

Ваш вихід це ми — ЕКОВТОР-ТРАНС! Наші фахівці вивезуть Ваш сміття без зайвих проблем і клопоту. Технології, які застосовуються нами і вмілі фахівці, допоможуть вивезти як будівельне сміття з Вашого об'єкту, так і старі меблі. Замовити вивезення великогабаритного та будівельного сміття Ви можете звернувшись до наших менеджерів за телефоном, або електронною поштою зазначеної нижче.

Власний автопарк і технічна база дозволяють нам здійснювати своєчасне і оперативне вивезення великогабаритного сміття недорого з різних районів Києва та Київської області. Найбільш широко ми охопили Правий берег: Києво-Святошинський район, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка.

 

Вивезення великогабаритного будівельного сміття ціна

Ціна вивезення великогабаритного та будівельного сміття мішками

Щоб дізнатися про тарифи та замовити вивезення великогабаритного та будівельного сміття мішками в Києві,

зв'яжіться з нашим менеджером:

Тел.: 044 333 49 04

E-mail: ekovtor-trans@ukr.net