Головна    Вивезення твердих побутових відходів

Вивезення твердих побутових відходів

Компанія ЕКОВТОР-ТРАНС спеціалізується на вивезенні сміття та твердих побутових відходів, маючи в своєму розпорядженні сучасні та маневрені сміттєвози, незамінні в Києві, на територіях з щільною забудовою, де не завжди доступний проїзд для великовантажних машин.

Послуги з вивезення твердих побутових відходів в приватному секторі

Якщо в Києві питання збору та вивозу сміття вирішується централізовано, то власникам приватних будинків у Києві та Київській області часто доводиться вирішувати завдання з вивезення сміття ТПВ самотужки. Ми надаємо послуги з вивезення сміття приватним особам та компаніям, які знаходяться в приватному секторі, а саме вивозимо накопичені пластикові, скляні пляшки, бляшанки, макулатуру й т.п.

Вивіз твердих побутових відходів Київ

Послуги з вивезення ТПВ в Києві та Київській області. Протягом довгих років ми успішно співпрацюємо з різними організаціями, серед яких фабрики, заводи, підприємства громадського харчування та торгівлі, будівельні компанії та держустанови.

Ми надаємо послуги з вивезення ТПВ в приватному порядку та на постійній договірній основі. При укладанні довгострокового співробітництва передбачаються вигідніші для клієнта тарифи та впроваджується індивідуальний узгоджений графік вивозу сміття.

Клієнтам надається вся необхідна документація юридичного та бухгалтерського характеру, що підтверджєе легальність робіт та тарифи на вивезення ТПВ. Ми працюємо без вихідних, також у святкові дні, виконуємо роботи в нічні зміни, підлаштовуємо наш графік під необхідний графік роботи вашого підприємства.

Тарифи на вивезення твердих побутових відходів

Наша компанія докладає максимум зусиль для підвищення рівня обслуговування клієнтів та якості послуг. Ми пропонуємо мінімальні тарифи на вивезення ТПВ. Завдяки цьому ми є одними з кращих в галузі та постійно зміцнюємо свою позицію на ринку. Наша компанія співпрацює як з фізичними особами, так і з організаціями та підприємствами.

Ви можете замовити у нас разовий вивіз ТПВ в Києві або підписати договір на постійне обслуговування.

Вивіз будівельного сміття з Софіївської Борщагівки, Петропавлівської Борщагівки, Вишневе, Гатне, Білогородка, Крюківщина, Тарасівка, Святопетрівське, Віта-Поштова, вивіз будівельного сміття з усіх районів Києва: Голосіївський, Дарницький, Дніпровський, Деснянський, Оболонський, Печерський, Подільський, Солом'янський, Святошинський, Шевченківський.

 

Вивіз ТПВ Київ ціни

Вивіз ТПВ Київ ціни

Щоб дізнатися ціни на вивезення ТПВ в Києві та Київській області,

зв'яжіться з нашим менеджером:

Тел: 044 333 49 04

E-mail: ekovtor-trans@ukr.net

 

Задати питання