Головна    Сміттєві контейнери    Контейнери для ТПВ

Контейнери для ТПВ

Робота за чітким розкладом

Договори з полігонами

Якісні контейнери для збору ТПВ

Сучасний та надійний автопарк

Контейнери для твердих побутових відходів використовуються в щоденній діяльності як всіляких підприємств, так і простих громадян. В нашій компанії можуть купити контейнери для збору ТПВ як приватні особи для своїх потреб, так і громадські організацій та підприємства для благоустрою міста чи прилеглої території.

Ми пропонуємо досить великий вибір контейнерів для збору ТПВ: як невеликої ємності й простої модифікації, так і великі контейнери складної модифікації.

Основні види контейнерів для ТПВ

  • Контейнер відкритого типу
  • Контейнери для ТПВ закритого типу
  • Металеві контейнери
  • Контейнери з коліщатками
  • Бункери (використовуються в основному для промислового сміття)

Виготовлення контейнерів для ТПВ передбачає виробництво різних за конструкцією, формою та матеріалом ємностей. Контейнери для ТПВ виготовляють з високоміцного пластика, або з металу. За типом конструкції контейнери бувають монолітними або збірними. Також існують збірно-розбірні контейнери. При виборі типу та матеріалу контейнера під ТПВ варто орієнтуватися на склад і кількість відходів, а також на місце розташування майданчика для збору сміття. Всі ці фактори необхідно враховувати при проектуванні чи закупівлі обладнання.

Компанія «ЕКОВТОР-ТРАНС» пропонує купити контейнери для ТПВ, які призначаються для різного типу відходів: промислових, будівельних, а також в побутових.

Основні вимоги до контейнерів для ТПВ:

Транспортування спеціалізованими транспортними засобами: контейнер для ТПВ повинен мати міцну обв'язку по верхньому краю борту, щоб уникнути порушення цілісності в процесі експлуатації.

Розміри контейнерів: як правило, об'єм контейнера для ТПВ, призначеного для зберігання у сміттєзбиральних камерах, не перевищує 0,8 куб.м. Бічні стінки контейнерів повинні бути герметичні не менше, ніж на третину від всієї висоти, включаючи дно.

Контейнери для ТПВ до 1,5 кубометрів відносяться до ємностей підвищеної місткості, обладнуються двома парами коліс з діаметром не менше 20 сантиметрів. Заповнений контейнер при цьому можна пересувати по поверхні з ухилом до 8 градусів.

Купити контейнер для ТПВ Київ

Пропонуємо приватним особам, громадськім організаціям та підприємствам купити контейнери для збору ТПВ у нашої компанії.

Завдяки досвіду й кваліфікації фахівців, нам вдалося досягти стабільної позиції серед компаній-конкурентів та високого авторитету у клієнтів. Ми постійно розширюємо клієнтську базу й забезпечуємо якісний сервіс.

Цивілізований збір сміття робить наше життя чистішим та приємнішим. Нехай наш зручний та красивий контейнер для твердих побутових відходів стане частиною вашого навколишнього пейзажу!

 

 

контейнер металевий для ТПВ купити Київ

Контейнер для ТПВ пластиковий купити Київ

Контейнер для ТПВ купити Київ

Пластиковий контейнер для ТПВ купити Київ

Пластиковий контейнер для ТПВ купити Київ

Пластиковий контейнер для збору ТПВ купити Київ

Пластиковий контейнер для ТПВ купити Київ

 

 

 

Задати питання