Головна    Приймання твердих побутових відходів    Приймання відходів

Приймання відходів

Приймання відходів поліетилену вкрай важливе для нашої компанії, сюди також входить приймання плівки та поліетилену.Процес переробки відходів плівки складний, але вирішує серйозну проблему. Негативний вплив поліетиленових відходів на довкілля останнім часом набув загрозливого характеру. Це відбувається через те що, поліетилен має високу стійкість до будь-яких зовнішніх впливів. Наприклад, викинутий п'ять років тому поліетилен виглядає так само, як і новий, в той час як паперові відходи до цього часу розкладаються повністю.

Очевидно, що вихід у вирішенні даної проблеми один - приймання відходів поліетилену та їх повна переробка. Ефективна організація приймання відходів поліпропілену, особливо у великих містах, таких як Київ, здатна суттєво покращити ситуацію.

В нас немає часу чекати століття на природне розкладання відходів поліетилену! Зараз є можливість переробляти полімери в спеціалізованих організаціях.

Підприємство ЕКОВТОР-ТРАНС веде приймання поліетилену (відходів поліетилену): стрейч плівки всіх типів та розмірів, бракованої, нереалізованої чи тої, що була у використанні. На нашому виробництві відходи поліетилену переробляються в гранули, з яких може вироблятися вторинна стрейч плівка або інша продукція. Її вартість в рази менше ніж виготовленої з первинного поліетилену.

Для того, щоб дізнатися про тарифи на приймання твердих побутових відходів чи замовити вивіз сміття в Києві, зв'яжіться з нашим менеджером:

 

приймання відходів поліетилену Київ ціни

Приймання відходів поліетилену ціни

Щоб дізнатися ціни на приймання відходів поліетилену в Києві,

зв'яжіться з нашим менеджером:

Тел: 044 333 49 04

E-mail: ekovtor-trans@ukr.net