Головна    Вивезення твердих побутових відходів    Вивезення сміття

Вивезення сміття

 

Які машини використовуються для вивезення сміття в Києві

Наша компанія використовує спеціальні машини для вивезення сміття в Києві. Всі машини нові й укомплектовані всім необхідним для безпечної та ефективної роботи.

У нашому автопарку є:

Сміттєвози: ці машини призначені для збирання і транспортування побутового сміття. Вони оснащені спеціальними контейнерами, які дають змогу компактно і безпечно перевозити сміття.

Самоскиди: ці машини використовуються для вивезення будівельного сміття. Вони мають великий кузов, який дає змогу перевозити важкі та об'ємні вантажі.

Контейнери: ми також можемо надати вам контейнери для тимчасового зберігання сміття. Контейнери бувають різних розмірів, тому ви зможете вибрати той, який підходить саме вам.

Яке сміття ми вивозимо в Києві та області?

Ми вивозимо будь-яке побутове сміття:

 • Тверді побутові відходи (ТПВ)

 • Великогабаритне сміття (КГМ)

 • Будівельне сміття

 • Промислові відходи

Ми також можемо вивезти сміття з дачі, офісу, магазину, складу та інших об'єктів

Що потрібно знати під час замовлення вивезення сміття

Замовлення послуги з вивезення сміття від дзвінка до вивезення сміття:

Дзвінок: Ви телефонуєте в нашу компанію і повідомляєте оператору, який тип сміття вам потрібно вивезти, його обсяг і адресу об'єкта.

Розрахунок вартості: Оператор розрахує вартість послуги і погодить з вами час вивезення сміття.

Подача машини: У призначений час машина приїде на ваш об'єкт.

Навантаження: Наші вантажники акуратно і швидко завантажать сміття в машину.

Вивезення: Сміття буде вивезено на полігон або сміттєспалювальний завод.

Чому необхідно обрати компанію Ecovtrans для вивезення сміття в Києві?

Переваги компанії Ecovtrans

 • Досвід: Ми працюємо на ринку вивезення сміття багато років.

 • Надійність: Ми маємо всі необхідні ліцензії та дозволи.

 • Сучасний парк машин: Ми використовуємо нові та сучасні машини.

 • Професійні водії: У нас досвідчені та професійні водії.

 • Доступні ціни: Ми пропонуємо доступні ціни на вивезення сміття.

Замовте вивезення сміття в Києві в нашій компанії, і ми зробимо ваше життя чистішим! Ecovtrans - це надійний партнер з вивезення сміття!

Пропонуємо вам, для початку вигідної співпраці оформити заявку на вивезення сміття. Для цього необхідно зателефонувати нам за номером (044) 333-49-04, або надіслати запит електронною поштою. Наші менеджери допоможуть Вам зменшити тимчасові та грошові витрати, допоможуть прийняти рішення і визначитися з видом і кількістю

Вартість вивезення сміття

Несвоєчасне вивезення сміття спричиняє його накопичення, що негативно впливає не тільки на довкілля, а й на людей. За численними теоріями та даними досліджень екологічний стан середовища, в якому проживає чи перебуває людина, безпосередньо впливає на її психічний та емоційний стан. Це зовсім не дивно. Спостереження за зростанням гір сміття перед вікнами приводить багатьох до депресії. Особливо актуально це для мегаполісів та міст-мільйонерів. Якщо з якоїсь причини вивезення сміття в Києві зупиниться, за кілька тижнів все місто перетвориться на смітник.

Кваліфікований персонал нашої компанії вирішить проблему вивезення сміття та відходів швидко, професійно та якісно. Ми пропонуємо ефективний та економний варіант позбавлення від сміття на території будинку, підприємства чи району. Наші співробітники готові приїхати до вас в призначений час та вивезти сміття з Києва. Ековтор-Транс забезпечить вивезення сміття дешево, швидко, акуратно та легально - у нас є всі ліцензії та дозволи на таку діяльність. Наші ціни на вивезення сміття навигідніші в Києві та Київській області - від 500 гривень.

Власний автопарк та технічна база дозволяють нам здійснювати своєчасне та оперативне вивезення сміття недорого з різних районів Києва та Київської області. Ми пропонуємо терміновий вивіз сміття, як за разовими заявками, так і вивезення сміття цілодобово за довготривалими договорами.

Вивіз сміття з приватного сектора

Вивіз сміття з приватного сектора проводиться у відповідності до норм та правил. Сміття доставляється на спеціальні полігони для захоронення або на сміттєпереробні заводи для подальшої утилізації.

На жаль, деякі наші конкуренти тільки обіцяють надати послуги, намагаючись збагатитися за рахунок довірливих людей. Наша компанія з вивезення сміття виконує свою роботу якісно та вчасно. Ми цінуємо свою репутацію виконавця високого рівня і поважаємо наших клієнтів.

Наші послуги у Києві та Київській області:

 • вивіз сміття,
 • вивіз відходів,
 • вивезення харчових відходів,
 • вивіз сміття цілодобово,
 • терміновий вивіз сміття,
 • вивезення сміття з приватного сектору.

 

Вартість вивезення сміття Київ

Тарифи на вивезення сміття

Щоб дізнатися тарифи та замовити вивезення сміття в Києві та Київській обл.,

зв'яжіться з нашим менеджером:

Тел: 044 333 49 04

E-mail: ekovtor-trans@ukr.net

 

Задати питання