Головна    Вивезення твердих побутових відходів    Вивезення сміття

Вивезення сміття

В епоху урбанізації та перенаселеності вивіз сміття з міст та містечок є однією з найголовніших задач і в той же час є великою проблемою. Сміття на вулицях та околицях великий населених пунктів часто ставало причиною спалахів та епідемій небезпечних захворювань. У XXI столітті, в епоху розквіту індустрії та технічних можливостей, це питання парадоксальним чином не тільки не втратило своєї актуальності, а й навпаки, вийшло на перший план, погрожуючи погіршити екологічну ситуацію на планеті.

Вартість вивезення сміття

Несвоєчасне вивезення сміття спричиняє його накопичення, що негативно впливає не тільки на довкілля, а й на людей. За численними теоріями та даними досліджень екологічний стан середовища, в якому проживає чи перебуває людина, безпосередньо впливає на її психічний та емоційний стан. Це зовсім не дивно. Спостереження за зростанням гір сміття перед вікнами приводить багатьох до депресії. Особливо актуально це для мегаполісів та міст-мільйонерів. Якщо з якоїсь причини вивезення сміття в Києві зупиниться, за кілька тижнів все місто перетвориться на смітник.

Кваліфікований персонал нашої компанії вирішить проблему вивезення сміття та відходів швидко, професійно та якісно. Ми пропонуємо ефективний та економний варіант позбавлення від сміття на території будинку, підприємства чи району. Наші співробітники готові приїхати до вас в призначений час та вивезти сміття з Києва. Ековтор-Транс забезпечить вивезення сміття дешево, швидко, акуратно та легально - у нас є всі ліцензії та дозволи на таку діяльність. Наші ціни на вивезення сміття навигідніші в Києві та Київській області - від 500 гривень.

Власний автопарк та технічна база дозволяють нам здійснювати своєчасне та оперативне вивезення сміття недорого з різних районів Києва та Київської області. Ми пропонуємо терміновий вивіз сміття, як за разовими заявками, так і вивезення сміття цілодобово за довготривалими договорами.

Вивіз сміття з приватного сектора

Вивіз сміття з приватного сектора проводиться у відповідності до норм та правил. Сміття доставляється на спеціальні полігони для захоронення або на сміттєпереробні заводи для подальшої утилізації.

На жаль, деякі наші конкуренти тільки обіцяють надати послуги, намагаючись збагатитися за рахунок довірливих людей. Наша компанія з вивезення сміття виконує свою роботу якісно та вчасно. Ми цінуємо свою репутацію виконавця високого рівня і поважаємо наших клієнтів.

Наші послуги у Києві та Київській області:

  • вивіз сміття,
  • вивіз відходів,
  • вивезення харчових відходів,
  • вивіз сміття цілодобово,
  • терміновий вивіз сміття,
  • вивезення сміття з приватного сектору.

 

Вартість вивезення сміття Київ

Тарифи на вивезення сміття

Щоб дізнатися тарифи та замовити вивезення сміття в Києві та Київській обл.,

зв'яжіться з нашим менеджером:

Тел: 044 333 49 04

E-mail: ekovtor-trans@ukr.net