Головна    Приймання твердих побутових відходів

Приймання твердих побутових відходів

ТОВ «ЕКОВТОР-ТРАНС» є одним із найбільших підприємством в регіоні. Воно працює вже більше 10 років і спеціалізується на зборі та переробці вторинної сировини, впроваджує й просуває нові технології у поводженні з твердими побутовими відходами, які визнані у сучасному світі ефективними й успішними.

Прийом і переробка ТПВ від компанії ЕКОВТОР-ТРАНС (м.Київ) - це не просто можливість дати речам друге життя. Це один з ключових напрямків у розвитку, показник зрілості бізнесу. Наш рециклінг-проект здатний не тільки допомогти зберегти природне середовище, виховати дбайливе ставлення до природи у дорослих та дітей, а й побудувати нову модель відносин з бізнес-структурами.

Вартість послуг з вивезення та утилізації ТПВ не здасться вам високою саме у нас, тому що ми робимо свій бізнес, не підвищуючи ціни кожен день. Ми цінуюємо кожного клієнта, й встановлюємо з ними міцні партнерські зв'язки.

Приймання ТПВ - це регулярний налагоджений процес вивезення різних категорій сміття та їх подальша утилізація за допомогою спецтехніки. Ми допоможемо вам вивезти побутове сміття та промислові відходи. Приймання твердих побутових відходів підприємством для сортування та відбору вторинної сировини з подальшою передачею залишків від сортування на захоронення здійснюється цілодобово.

Вартість послуг з приймання ТПВ на 10% нижче вартості послуг, що надаються на полігоні. Крім того, бази приймання ТПВ мають зручне місце розташування, відсутні негативний вплив на колеса, вузли та агрегати сміттєвозів і додаткові навантаження на сміттєвози (на відміну від полігону), що продовжує їх експлуатаційний термін.

 

Приймання твердих побутових відходів (ТПВ) Київ

Вартість приймання твердих побутових відходів

Щоб дізнатися ціни на приймання ТПВ та замовити їх вивезення в Києві та Київській обл.,

зв'яжіться з нашим менеджером:

Тел: 044 333 49 04

E-mail: ekovtor-trans@ukr.net

 

Задати питання