Головна    Вивезення твердих побутових відходів    Переробка сміття

Переробка сміття

В умовах погіршення стану довкілля процес переробки сміття та використання вторинної сировини є дуже важливими. Переробка сміття актуальна для багатьох галузей промисловості: металургія, сільське господарство, будівництво, нафтохімія, газопостачання, поліграфія та пакування, харчова промисловість, лісове господарство та деревообробка, водна галузь, автомобілебудування та ін.

Сьогодні використовуються різноманітні методи вторинної переробки відходів: термічний, біологічний, механічний, комплексний й т.д. Для переробки сміття задіяні сучасні технології, обладнання для збору, транспортування та сортування відходів.

Що дає переробка сміття?

Відомо, що сміття переробляється для отримання дешевої вторинної сировини, але товари з вторсировини часто не мають достатньо високої якості. Проте, переробка сміття має набагато більше плюсів, ніж мінусів.

Найважливіша мета переробки - це збереження чистоти та розмаїття довкілля. Вкрай важливо зменшити шкідливий вплив такого сміття, як целофан, пластик, електротехнічне обладнання. Навіть при використанні спеціальних методів утилізації цих матеріалів в атмосферу та ґрунт потрапляє чимало шкідливих речовин, які загрожують життю людей, згубні для тварин та рослин.

Переробка побутового сміття

Ще одна перевага від переробки - економія ресурсів. Деякі матеріали та ресурси в Україні не виробляються чи не добуваються, їх доводиться закуповувати в інших країнах за високою ціною. Переробка сміття часто дозволяє отримати необхідні матеріали з незначними енергозатратами.

В Києві та Київській області вже накопичилася величезна кількість сміття, а сміттєпереробних компаній не так й багато. До того ж в Україні немає централізованої системи сортування та переробки сміття. А у багатьох країнах міське сміття ретельно сортується ще на стадії збору, й на переробці сміття робляться мільярдні прибутки.

Вибираючи нашу компанію, Ви можете бути впевнені в тому, що все сміття з Вашого об'єкту буде вивезений точно в термін з дотриманням всіх норм та правил транспортування відходів. Ми здійснюємо вивезення сміття з житлових будинків, з будівельних майданчиків, з різних підприємств, магазинів, торгових центрів та інших об'єктів.

 

Вивезення сміття Київ ціна

Тарифи на переробку сміття

Щоб дізнатися ціни на переробку сміття та замовити вивезення контейнерів в Києві,

зв'яжіться з нашим менеджером:

Тел: 044 333 49 04

E-mail: ekovtor-trans@ukr.net

 

Задати питання