Головна    Вивезення твердих побутових відходів    Вивезення листя та гілля

Вивезення листя та гілля

Спалювання опалого листя є шкідливим для довкілля та здоров'я людей, та заборонено законами України. При спалюванні відходів утворюється дим, який містить в собі різні токсичні речовини, такі як діоксини, бензопірени та інші. Ці токсичні речовини можуть впливати на здоров'я людей та тварин, а також мати негативний вплив на довкілля. Крім того, спалювання опалого листя може призвести до пожежі, яка може швидко поширитися та завдати шкоди майну та людям.

Згідно з Законом України "Про охорону атмосферного повітря" та Кодексом України про адміністративні правопорушення, спалювання опалого листя є незаконним та може бути карано адміністративними штрафами.

Опале листя та зрізане гілля можна вивезти з вашого двору, використовуючи послуги комунальної служби чи приватної компанії з вивезення сміття.

Послуги з вивезення опалого листя та зрізаного гілля

Зазвичай, комунальні служби у Києві надають послугу вивезення опалого листя в певні періоди року, коли проводяться масштабні роботи з прибирання вулиць від осінніх листяних відходів. Однак, якщо вам потрібно вивезти велику кількість листя, зокрема, з вашого приватного двору чи ділянки, радимо для утилізації опалого листя скористатися послугами компанії «Ековтор-Транс».

Ми маємо власний автопарк і спецтехніку для вивезення опалого листя та гілок, та пропонуємо вивезення опалого листя міцними контейнерами ємністю 14, 17 та 25 кубічних метрів, що є зручним способом збирання та транспортування його до місць утилізації.

Наша компанія працює в різних районах Києва та Київської області. Найбільш широко ми охопили Правий берег області, а саме:

  • Софіївська Борщагівка та Петропавлівська Борщагівка;
  • Вишневе та Гатне;
  • Білогородка;
  • Крюківщина;
  • Тарасівка;
  • Святопетрівське;
  • Віта-Поштова.

Ми пропонуємо своєчасне і оперативне вивезення листя та гілля з усіх районів Києва: Голосіївський, Дарницький, Дніпровський, Деснянський, Оболонський, Печерський, Подільський, Солом'янський, Святошинський, Шевченківський.

Ціни компанії «Ековтор-Транс» на вивіз листя в Києві і області

Вартість послуги вивезення листя у Києві в нашій компанії розраховується за об'єм відходів, приблизна ціна за вивіз листя може становити від 500,00 грн. за м3.

Зателефонуйте нам або зв'яжіться за допомогою форми замовлення на вивезення сміття для отримання точної ціни та найбільш вигідної пропозиції. Ми запропонуємо гнучкі та зручні умови вивезення гілок та листя з вашої присадибної ділянки.

 

Вивезення великогабаритного будівельного сміття ціна

Ціна вивезення листя та вивіз гілля з районів Києва

Щоб дізнатися про вартість та замовити вивезення опалого листя та гілля в Києві,

зв'яжіться з нашим менеджером:

Тел: 044 333 49 04

E-mail: ekovtor-trans@ukr.net