Головна    Сміттєві контейнери

Сміттєві контейнери

Металеві або пластикові контейнери для сміття - це обладнання призначене для упорядкованого збору сміття, яке допоможе утримувати прилеглу до Вашого підприємства територію в чистоті і порядку. Їх асортимент великий, тому Ви легко підберете обладнання необхідної модифікації, яке призначене як для збору твердих побутових відходів, так і для промислових або комунальних. Різноманітність розмірів дасть можливість вибрати контейнер для обслуговування, як дрібного виробництва, так і великого мікрорайону. Контейнери обладнані кришкою, що щільно прилягає, через яку запах не поширюється по території. Перед вибором ящика для перероблених продуктів варто задуматися про цілі його використання, розрахувати потрібний об'єм, продумати спосіб транспортування або розвантаження, зручність використання.

Компанія ЕКОВТОР-ТРАНС пропонує вам купити контейнери самих різних об'ємів:

  • 120 л, 360 л підходять для приватного будинку, невеликої офісної будівлі.
  • 660 л, 770 л підходять для ресторанів і підприємств з середнім оборотом відходів.
  • 1100 л - це найбільший розмір бака, і він підходить для великих торгових центрів і великих підприємств.

Продаж сміттєвих контейнерів

ЕКОВТОР-ТРАНС пропонує ємність для відходів з сучасних матеріалів (металу і пластика), що відповідає міжнародним стандартам. Вони стійкі до впливу агресивних середовищ, легкі і міцні. Їх легко утримувати в чистоті, тому що пластиковий контейнер дуже стійкий до миючих речовин. Ви можете замовити бак для сміття з логотипом Вашої компанії, вибрати потрібний тип і колір.

Металеві контейнери для збору великого обсягу ТПВ - підходить для накопичувального збору сміття та вивезення вантажними машинами. Це стосується спальних районів міста, будівельних майданчиків, дач. Мусорки зі спеціальними маніпуляторами, что захоплюють контейнери, збирають і вивозять відходи.

Цивілізований збір перероблених продуктів робить наше життя чистішим і приємнішим. Нехай зручний і красивий бак стане звичною частиною навколишнього Вас пейзажу і допоможе позбутися від неприємного вигляду, і запаху. Сортуючи сміття за складом, Ви так само можете допомогти зберегти нашу планету і трохи заробити на переробленні пластику. Ми за чистоту, порядок, зручність і красу!

Сміттєві контейнери купити в Києві та Україні

Для придбання відповідного для Вас сміттєвого контейнера Ви можете зв'язатися з нашим оператором за телефоном або електронній пошті зазначеної нижче. Ми будемо раді надати Вам свої послуги і відповісти на питання, що цікавлять, звертайтеся!

 

 

Сміттєвий контейнер металевий купити Київ

Сміттєвий контейнер пластиковий купити Київ

Контейнер для роздільного збору сміття купити Київ

Пластиковий сміттєвий контейнер купити Київ

Пластиковий контейнер для сміття купити Київ

Пластиковий контейнер для сміття купити Київ

Пластиковий контейнер для сміття купити Київ

 

 

Задати питання