Головна    Сміттєві контейнери

Сміттєві контейнери

Сміттєві контейнери - це обладнання, призначене для упорядкованого збору сміття, яке допоможе підтримувати чистоту та порядок на прилеглій до Вашого підприємства чи будинку території. Асортимент контейнерів, що пропонує наша компанія, великий, тому Ви легко підберете обладнання необхідної модифікації для збору твердих побутових відходів чи промислового або комунального сміття. Різноманітність розмірів дасть можливість вибрати контейнери для сміття як для дрібного виробництва, так і для великого житлового мікрорайону.

Продаж сміттєвих контейнерів

ЕКОВТОР-ТРАНС пропонує купити сміттєві контейнери з сучасних матеріалів (металу чи пластику), що відповідають міжнародним стандартам. Вони стійкі до впливу агресивних середовищ, легкі та міцні. Ви можете замовити сміттєвий контейнер з логотипом Вашої компанії, вибрати потрібний тип та колір.

Перед тим, як вибрати сміттєвий контейнер, варто визначити цілі його використання, розрахувати потрібний об'єм, продумати спосіб транспортування та зручного розвантаження.

Цивілізований збір сміття робить наше життя чистішим та приємнішим. Нехай зручний та красивий сміттєвий контейнер стане звичною частиною вашого навколишнього пейзажу!

 

 

Сміттєвий контейнер металевий купити Київ

Сміттєвий контейнер пластиковий купити Київ

Контейнер для роздільного збору сміття купити Київ

Пластиковий сміттєвий контейнер купити Київ

Пластиковий контейнер для сміття купити Київ

Пластиковий контейнер для сміття купити Київ

Пластиковий контейнер для сміття купити Київ

 

 

Контейнери для сміття Київ ціна

Сміттєві контейнери ціна

Щоб дізнатися ціни на сміттєві контейнери та замовити вивезення сміття в Києві,

зв'яжіться з нашим менеджером:

Тел.: 044 333 49 04

E-mail: ekovtor-trans@ukr.net