Головна    Приймання твердих побутових відходів    Приймання вторсировини

Приймання вторсировини

Вторинна сировина (ВС) це однорідний сегмент матеріальних ресурсів, який складається із зібраних, накопичених та спеціально підготовлених для подальшого господарського використання відходів від виробництва чи споживання або продукції, що відслужила встановлений термін чи морально застаріла. Іншими словами вторсировина - це матеріал, відновлений для використання в якості сировини, отриманий з відпрацьованих продуктів та відходів, за винятком відходів, що утворюються у первинному виробничому процесі.

Приймання вторсировини в Києві та Києвській області

Вже давно очевидно, що кількість побутових відходів збільшується при зростанні рівня життя. У суспільстві тотального споживання тривалість експлуатації речей стає все коротшою, а кількість відходів та непотребу - все більше. Сьогодні для відповідності сучасним стандартам життя необхідно купувати нові речі та позбуватися зайвого. У розвинених країнах давно усвідомили можливі наслідки та знайшли шляхи вирішення цієї проблеми. Там не викидають на смітник все непотрібне й застаріле, а переробляють. Наприклад, в Європі переробляється на вторсировину 70% відходів, а в Японія ця цифра досягла 100% Також традиційні види матеріально-сировинних та паливно-енергетичних ресурсів заміщуються вторинною сировиною та використовуються в господарських цілях в якості добавки.

Всім сьогодні відомо, що ресурси Землі поступово виснажуються, тому використання вторинної сировини є ефективним, а часто ще й дешевим способом поповнити їх запаси. Саме тому на часі скористатися послугами приймання вторсировини в Києві та в усій Україні.

Наш пункт прийому вторсировини в Обухівському районі, с.Підгірці, вул. Васильківська 1А працює з різними видами матеріалів:

  • макулатура,
  • пластмаса,
  • скло,
  • металобрухт,
  • хімікати,
  • нафтопродукти,
  • електроніка,
  • гума,
  • деревина.

Реалізація вторсировини по всій Україні

Підприємство реалізує за прийнятними цінами продукцію вторинної переробки зокрема ПЕТ-пляшку всіх видів, алюмінієву бляшанкуу, стрейч плівку, ПВД плівку, картон, папір та ін. За більш детальною інформацією звертайтеся до нашого підприємства.

Ціни на вторсировину, на приймання й переробку вторсировини на ринку залежать від багатьох факторів, таких як сезонність, вид матеріалу, об'єму партії. Для того, щоб дізнатися про ціни на вторсировину або замовити вивіз сміття в Києві, зв'яжіться з нашим менеджером:

 

Приймання вторсировини Київ та Київська область

Вартість вторсировини

Ціни на вторсировину, на приймання й переробку вторсировини на ринку залежать від багатьох факторів, таких як сезонність, вид матеріалу, об'єму партії. Для того, щоб дізнатися про ціни на вторсировину в Києві,

зв'яжіться з нашим менеджером:

Тел.: (068) 367 68 13

E-mail: ekovtor-trans@ukr.net