Головна    Вивезення твердих побутових відходів    Побутові відходи

Побутові відходи

Робота за чітким розкладом

Договори з полігонами

Якісні контейнери для збору ТПВ

Сучасний та надійний автопарк

Побутові відходи - це непридатні для подальшого використання харчові продукти, предмети побутового використання або товари, що втратили свої споживчі властивості чи у неробочому стані. Побутові відходи діляться також на покидьки і, власне, побутове сміття, називають просто сміттям.

У мегаполісі основна частина побутового сміття - це залишки харчових продуктів, побутова техніка, стара або у неробочому стані, картон, папір, деревина, пластмаса, метал, автопокришки, скло, текстиль та ін.

Збір та вивезення побутових відходів

У Києві мешкають мільйони людей, працюють тисячі торгових центрів, магазинів, установ, підприємств, і всі вони щодня залишають дуже багато відходів. На жаль, столичні комунальні служби не справляються з таким навантаженням і не встигають оперативно вивозити сміття. Воно накопичується дуже швидко й створює проблеми для городян та довкілля.

Компанія Ековтор-Транс надає послуги вивезення побутових відходів та сміття з багатоквартирних будинків, приватного сектора та виробничих територій, забезпечуючи клієнтів власними контейнерами для побутового смiття.

Головною перевагою нашої компанії є наявність повністю технічно підготовленого автопарку, за допомогою якого вивезення побутового сміття проводиться в найкоротші терміни. Залежно від особливостей проведених робітнаші досвідчені фахівці підберуть відповідний вид транспорту та обладнання для забезпечення оперативного очищення необхідної території.

Вивіз побутового сміття дешево

Для започаткування вигідного співробітництва з нашою компанією Ви можете оформити заявку на вивезення твердих побутових відходів. Для цього потрібно зателефонувати нам за номером 044 333 49 04 або відправити запит електронною поштою. Наші менеджери постараються зменшити Ваші часові та грошові витрати, допоможуть прийняти рішення, визначитися з видом та кількістю сміттєзбірників, розроблять оптимальний для вас графік збору та вивезення побутових відходів. У вас буде можливість придбати контейнер у власність або орендувати необхідне обладнання.

 

Вивезення сміття Київ ціна

Тарифи на вивезення побутових відходів

Щоб дізнатися ціни та замовити вивезення побутових відходів в Києві та області,

зв'яжіться з нашим менеджером:

Тел: 044 333 49 04

E-mail: ekovtor-trans@ukr.net

 

Задати питання